Shoptet a Pohoda s vylepšenou automatickou synchronizací

Rozhodl jsem se vyjít vstříc zákazníkům Shoptetu a ve vlastní režii vyvinout vylepšené napojení na Pohodu. V první fázi pracuji na přenosu produktů směrem z Pohody. Ve fázi druhé budu pokračovat automatickým stahováním objednávek z Shoptetu a korektní změnou stavu na e-shopu.

Co vám vylepšený můstek přinese?

  1. Přenáší mnohem více informací. Obrázky, parametry, více prodejních cen, atd…
  2. Možnost individuálních úprav synchronizace. Pohoda je velice variabilní systém a její přizpůsobení vašim procesům je možné promítnout i do synchronizačního můstku.

Jak synchronizace funguje?

Aplikace se spouští automaticky, např. každou hodinu. Z Pohody načte informace o produktech, vygeneruje XML ve formátu pro Shoptet a soubor nahraje na FTP Shoptetu. Následně sesynchronizuje adresář s obrázky a souvisejícími soubory.

Na straně Shoptetu je nutný modul „Automatický import produktů“ (ve variantě Enterprise zdarma), který periodicky produkty importuje.

Jaké informace synchronizace přenáší?

  • Kód produktu, EAN, PLU, název produktu, stručný popis, podrobný popis, výrobce, alternativní a související zboží,  nákupní a prodejní cena, hmotnost, množství na skladě, mn. jednotka, kategorie
  • Obrázky a související soubory
  • Příznaky: novinka, akce, doporučujeme.
  • Přenos více prodejních cen z Pohody do ceníků na Shoptetu
  • Parametry
  • Přenášení zásob, které jsou označené jako internet

Další velkou výhodou je možnost individuální úpravy můstku pro konkrétní potřeby zákazníka.

V tuto chvíli přecházíme do fáze testování a začínám přijímat předobjednávky na novou synchronizaci. V případě vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat. Rád si s vámi popovídám o možnostech, jak vaši práci s Pohodou zjednodušit.

Chci vylepšené napojení na Shoptet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.